Ügyfélszolgálati tanácsadó (HUN+ENG) Prágában (áttelepülés)

Conduent Czech Republic s.r.o.

Place of work
Sokolovská 136d, 186 00 Prague 8-Karlín, Praha, Czechia
Contract type
full-time
Start date
September-October

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

A munka leírása, felelőssége és kötelezettségei

• Ügyfélszolgálat és technikai támogatás az ügyfeleknek okos telefonokkal és egyéb távközlési eszközökkel kapcsolatban;

• Probléma megvizsgálása és azonnali megoldása;

•A jelölt legyen ügyfélközpontú, hangolja a kommunikációját az ügyfél típusa és a tudás szintjének megfelelően;

• Legyen része a csapatnak, legyen pozitív beállítódottságú és nyíltan kommunikatív.

Employee perks, benefits

Munkavállaló juttatások és ellátások

• Érdekes munka a világ egyik vezető technológiai szolgáltató vállalatában

• Kezdeti és folyamatos szakmai továbbképzések és karrierlehetőségek;

• Teljes munkaidős foglalkoztatási szerződés;

• Versenyképes fizetés, teljesítmény bónusz, fizetett túlóra;

• nemzetközi munkakörnyezet;

• Iroda a városközponthoz közel;

• Napi műszakok hétfőtől péntekig;

• Újratelepítési csomag;

• Előnyök: étkezési utalvány, frissítők; sport/ szabadidő hozzájárulás , csapatépítők

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student
University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)

Language skills

Hungarian - Proficiency (C2) and English - Intermediate (B1)

The position is suitable for a fresh graduate

Yes

Personality requirements and skills

Elvárások:

• Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete

• Társalgási szintű angol nyelvismeret

• Ügyfélszolgálati tapasztalat előny

• Nyitott és rugalmas személyiség

• Ismeretszerzésre való hajlandóság

Advertiser

Brief description of the company

Conduent’s business services touch millions of lives every day. We are the world’s largest provider of diversified business process services with leading capabilities in transaction processing, automation, analytics and constituent experience. We work with both government and commercial customers in assisting them to deliver quality services to the people they serve.
Conduent is a company which takes care of you! If you want to start your career with an innovative organization or to show your experience, in each way, you’ll find what you are looking for with us!
ID: 3471071  Datum zveřejnění: 15.8.2018