Vedúca predajne Tescoma v Budapešti

ACS for Business s.r.o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
02.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra pre prvú predajňu Tescoma v Budapešti.

Kto ste? Máte vášeň pre varenie alebo pečenie a ste schopná navodiť príjemnú atmosféru v kolektíve. Svoj tím dokážete posúvať dopredu a viete si nájsť cestu k ľuďom. Viete si stanoviť cieľ a ísť za ním. Viete zvládať náročné stresové situácie a pracovať s náročnými zákazníkmi.

Zodpovednosti a právomoci:
- budete podporovať Váš tím a viesť každého člena individuálne
- budete vyhľadávať a vyberať nových členov do Vášho tímu
- budete predávať tovar zákazníkom spolu s kolegyňami
- neustále budete pracovať na zdokonaľovaní zákazníckeho servisu
- predajňu budete viesť podľa firemných štandardov
- budete dohliadať na plnenie obchodných plánov
- pravidelne budete analyzovať predajnosť produktov a budete spolupracovať na optimalizácii zásob s nadriadeným
- budete komunikovať s miestnymi úradmi

Stanete sa garantom kvality našich služieb a preberiete zodpovednosť za dobré meno značky Tescoma vo Vašej predajni.

Zaškolenie bude zabezpečené na našich predajniach na Slovensku.

Možnosť stáť pri zrode novej obchodnej siete v Maďarsku.
Perspektíva kariérneho rastu.
13. plat.
Zamestnanecká zľava.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlite životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax s vedením teamu je nevyhnutná.

Spoločnosť ACS for Business s.r.o. prevádzkuje značkové predajne Tescoma od roku 2010. Zároveň sa od svojho založenia zaoberá vedením účtovníctva pre klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3228779  Datum zveřejnění: 16.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 1200 EUR