Technicky pracovník, údržba, výstavba areál Action Park

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Na hrádzi 174, Čunovo, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 1 650 EUR/mesiac900 až 1400,-EUR/ netto, možnosť príplatky za ukolove prace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v areáli Action Parku Čunovo
- údržba areálu, kosenie areálu,
- príprava areálu na rôzne akcie
- opravy a technické práce vrámci športového areálu
- nákupy a zásobovanie
- výstavba a budovanie areálu
- príprava a údržba športového naradia a disciplín na akcie
- práce v rámci budovania areálu
- možnosť výstavby Mongolských Jurt aj mimo areálu - doplnkove podnikanie v ramci vystavby a prenajmu Mongolskych Jurt www.mongolskejurty.sk

- Bývanie v Mongolskej Jurte od mája 2019
- služobný telefón
- príplatky za projekty mimo areálu (ukolova práca) - podľa záujmu

V prípade záujmu pošlite životopis na mail: [email protected]
informácie o práci a dohodnutie stretnutia poskytneme aj telefonicky: 0903237607 (volať v čase od 8:30 do 18:00)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

drevárske, strojárske, stolár, atd.

Voditské oprávnenie B, BE - výhodou nie podmienkou

Sme športová a teambuildingová firma, prevádzkovateľ areálu Action Park Čunovo (www.actionpark.sk) a adrenalínovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk). Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia aj mimo našich zariadeni (www.actionland.sk).
Popri prevádzke športovisk sa zaoberáme aj výstavbou a prenajmom Mongólskych júrt (www.mongolskejurty.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3057581  Datum zveřejnění: 22.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 350 - 1 650 EUR/mesiac900 až 1400,-EUR/ netto, možnosť príplatky za ukolove prace