Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce

ADAKS Tiles s.r.o.

Místo práce
Freyova, Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícBonus 2% na prodej

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako obchodní zástupce ve společnosti ADAKS Tiles s.r.o. budete hrát klíčovou roli v našich prodejních snahách a rozšiřování naší zákaznické základny v Praze a okolních oblastech. Vaší odpovědností bude generování kontaktů, budování pevných vztahů s klienty a dosahování prodejních cílů.

Hlavní odpovědnosti:

Vyhledávání a generování kontaktů: Identifikovat a oslovovat potenciální klienty různými kanály, včetně telefonických hovorů, networkingu a online výzkumu.

Správa vztahů se zákazníky: Budovat a udržovat pevné vztahy s existujícími i novými klienty, aby bylo možné pochopit jejich potřeby a nabídnout řešení.

Prezentace prodeje: Efektivně prezentovat naše produkty/služby potenciálním klientům, ukazovat jejich hodnotu a výhody.

Vyjednávání: Vyjednat podmínky a uzavřít prodejní dohody, zajistit výhodné výsledky pro klienta i společnost.

Prodejní cíle: Splnit a překročit měsíční a čtvrtletní prodejní cíle, přispět k růstu společnosti.

Výzkum trhu: Udržovat aktuální informace o trendech v odvětví, konkurentech a tržních podmínkách, aby bylo možné identifikovat nové příležitosti.

Zpravodajství: Pravidelně poskytovat zprávy o prodeji a aktualizace prodejnímu manažerovi, zdůraznit úspěchy a oblasti pro zlepšení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební telefon, notebook a auto (Octavia)

adekvátní hodnocení platu

motivační bonusový program

přátelský tým

a moderní perspektivní obor

zahraniční služební cesty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • především být samostatný, proaktivní, motivovaný, energický
  • mít skvěle zorganizované a naplánované schůzky u zákazníků
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADAKS Tiles s.r.o. je dynamická a rostoucí společnost se sídlem v Praze. Jsme odhodláni dodávat našim klientům kvalitní podlahové dlaždice a hledáme motivovaného obchodního zástupce, který by se přidal k našemu týmu.
ID: 4798026  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc