Technik kvality - záíkaznícka kvalita (Okříšky) TOP mzda!!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podpora výroby při řešení kvalitativních problémů
• Spolupráce při plánování kvality při náběhu nových projektů
• Zajišťování Q-požadavků zákazníka, zapracování do kvality vyráběných produktů
• Spolupráce při tvorbě a aktualizace FMEA a kontrolní dokumentace
• Spolupráce při provádění vzorkovací činnosti k zákazníkovi
• Příprava a koordinace zákaznických auditů ve společnosti
• Zpracování zákaznických reklamací, spolupráce s výrobou při stanovení a zavádění nápravných opatření, zpracování 8D reportů
• Spolupráce při zavádění Q-opatření u dodavatelů majících vliv na kvalitu výrobků
• Koordinace a zabezpečování zákaznických návštěv ve společnosti
• Spolupráce při vedení analýz a Q-statistik na vyráběné produkty
• Údržba Q-portálů zákazníka
• Navrhování a koordinace nápravných opatření aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13., 14., 15. mzda
• příspěvek na zdravotní péči
• 6 týdnů dovolené
• závodní stravování
• penzijní připojištění
• příspěvek na jazykové vzdělávání
• kulturní a společenské akce
• firemní školka v Třebíči
• další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického směru (strojní)
• Praxe ve strojírenském výrobním podniku v oblasti kvality
• Znalost prostředí automobilového průmyslu výhodou
• AJ nebo NJ – střední pokročilost
• Znalost MS Office, Power Point, SAP výhodou
• Znalost QS-STAT, technická statistika, FMEA, ISO-TS 16949, jakost-SPC, 8D report aj., hodnocení dodavatelů i zákazníků
• Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2442585  Datum zveřejnění: 19.2.2016