Stáž v Marketingu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
internship, stáž
Termín nástupu
18.05.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studuješ vysokou školu? Nepropásni tuto skvělou příležitost, jak získat praxi v marketingovém oddělení, zkušenosti z mezinárodního prostředí a ještě si vydělat hezké peníze.

Co Stáž obnáší?
• Stážista úzce spolupracuje s marketing manažery.
• Participuje na úpravách webových stránek společnosti.
• Zaměřuje se na on-line a web marketing.
• Spolupracuje s médii.
• Komunikuje s manažery, vedením společnosti; účastní se porad.
• Rozvíjí své schopnosti v oblasti reportingu.
• Vypracovává ad hoc úkoly a požadavky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Opravdu jedinečná možnost odstartovat kariéru.
• Zázemí mezinárodní společnosti.
• Důraz na vzdělávání a rozvoj.
• Odpovídající platové ohodnocení.
• Flexibilní pracovní dobu – možnost přizpůsobení se rozvrhu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Velice perspektivní nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Marketing, nerozhoduje

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Velice energická a pozitivní osobnost.
• Kreativní se smyslem pro detail.
• Plný/á chuti učit se a rozvíjet se.
• Schopný/á organizovat a stanovovat si priority.
• Týmový hráč.
• Otevřený/á novým výzvám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2521212  Datum zveřejnění: 26.4.2016