Provozní zaměstnanec – balení a expedice zboží - 16.800Kč - 18.500Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
16.800 - 19.800

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finalizace hotové zakázky
Vizuální kontrola kvality výrobku
Balení zboží
Expediční práce, štítkování zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní plat - 16.800Kč
Po zkušební době - 18.500Kč
Až 1 týden dovolené navíc - za každý nepromaroděný kvartál 1+1/4 dne dovolené navíc
Stravenky/Příspěvek na stravování
Měsíční finanční příspěvek na provoz mobilního telefonu
Přátelský a pohodový kolektiv
Zázemí stabilní české společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Chcete pracovat pro českou společnost a zároveň pro leadra na trhu v oblasti potisku trik? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené základní vzdělání
Smysl pro detail
Manuální zručnost
Selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2735076  Datum zveřejnění: 22.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16.800 - 19.800