Operátor autoklávů - nástupní mzda od 22.500,-

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 26.000,- dle zařazení (bez přesčasu )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu
- kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost si napracovat směnu
- závodní jídelna s dotovaným stravováním (cena oběda 25,- kč)
- BONUS 2000,- Kč nebo ubytování zdarma
- 1 týden dovolené navíc
- poukázky do drogerie (2x do roka ve výše 200,-kč/odpracovaný měsíc)

Informace o náboru

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP s možností přestupu do kmene
- navýšené příplatky - přesčas o víkendu 60%, přesčas přes týden 30%
- ke mzdě za každého doporučeného kandidáta až 10.000 Kč!
- věrnostní bonus za každý odpracovaný rok vyplácaný měsíčně
- nástup ihned nebo dle domluvy
- volejte po-pá 8:00-16:00 na 724 611 623 nebo se informujte prostřednictvím mailu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu. Jsme součástí koncernu TOTAL. Zaměstnáváme přes 30.000 lidí v 95 továrnách po celém světě, z toho v Rokycanech přes 600.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- fyzickou zdatnost
- pracovní nasazení
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3160815  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 26.000,- dle zařazení (bez přesčasu )