Seřizovač/týmový strojník Český Těšín – od 18 000 Kč + odměny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta tiskařské společnosti se sídlem v Českém Těšíně hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty na pozici Týmového strojníka na lince.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

ROČNÍ ODMĚNY.

VÝKONNOSTNÍ ODMĚNY PO ZAUČENÍ AŽ 11 400 KČ.

NABÍZÍME:
• smlouva na HPP
• 12-ti hodinové směny
• nástupní mzda od 15 600 Kč základ + docházkový bonus 1 500 Kč
• po zaučení výkonností bonus až 11 400 Kč/měsíc
• zákonné příplatky

NÁPLŇ PRÁCE:
• obsluha a seřízení knihařského stroje
• spolupráce s obsluhou na začátku a konci linky

POŽADUJEME:
• vyučení v technickém oboru
• zkušenost s prací na obdobné pozici
• dorozumět se česky nutností (alespoň základy)
• spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
• ochotu pracovat na směny (ranní, noční)

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected], tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3178618  Datum zveřejnění: 5.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 27000 Kč/měsíc