Navyšujeme mzdy Chomutov, závodní stravování, dotovaná svozová doprava (Dělník-výroba)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
07.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli byste pracovat ve stabilní společnosti, která se zabývá výrobou přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace?
Chcete být součástí velkého projektu, který má 100 000 zaměstnanců?
Nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání s nástupem IHNED nebo dohodou!

Náplň práce:
-Manuální práce ve výrobě
-Obsluha strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Atraktivní mzda
-Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce
- 1640Kč/měs prémie
-Práce na HPP
-Závodní stravování
-Příplatek na stravování
-Dotovaná firemní doprava – 10Kč za jednu trasu hradí zaměstnavatel!
-Možnost převodu do kmenového stavu
-Práce na třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Na vzdělání a praxi nezáleží, důležitá je ochota pracovat!
-Spolehlivost
- Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3182752  Datum zveřejnění: 1.3.2018