Projektový nákupčí

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění nákupu pro výrobu
- Rozvoj nových dodavatelů
- Hodnocení dodavatelů
- Podpora vývojových projektů v rámci nákupu
- Komunikace s dodavateli
- Vyjednávání podmínek, cen
- Cestování k dodavatelům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (věrnostní odměny, společenské aktivity, školení..)
- Dovolená navíc
- Služební automobil i pro soukromé účely

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Praxe v nákupu min. 2 roky ve výrobní společnosti
- Znalost strojírenských technologií a nákupních technik
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3188930  Datum zveřejnění: 15.9.2017