Pracuj 4 dny, vydělej si 135 Kč/hod+bonusy! Přidej se k nám! (Dělník)

ADECCO spol.s r.o.

Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Karlovy Vary, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
135

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola kvality a mechanického poškození zásilek
• Naskladňování a vyskladňování zboží (práce se čtečkou čárových kódů)
• Balení zásilek
• Nakládání zásilek do kamionů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• VYŠŠÍ fixní mzda 135 Kč/hod. + bonus do výše 10% + další příplatky
• Svozové autobusy do práce ZDARMA
• Práce v prostředí moderní klimatizované haly (distribuční nebo reklamační centrum)
• Možnost mít vlastní pohodlné oblečení (tepláky, džíny, tenisky)
• Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč
• Nápoje po celý den zdarma (perlivá/neperlivá voda, káva, kakao, čaj)
• Možnost přestupu na HPP
• Možnost BRIGÁDY během týdne nebo víkendu!
• SPECIÁLNÍ BONUS pro bývalé zaměstnance – 7 000 Kč k výplatě
• BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA 10 000 Kč

• Nástup možný IHNED nebo DLE DOMLUVY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pojď pracovat DO AMAZONU přes ADECCO na jednoduchou a dobře placenou BRIGÁDU a vydělej si nově 135 Kč/hod + bonusy a příplatky! K tomu navíc zajímavé benefity jako např. doprava do práce zdarma (nyní i z Děčína a Karlových Varů), obědy za 25Kč či studené a teplé nápoje na pracovišti po celý den!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3192418  Datum zveřejnění: 19.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135