Dělník - pomocné práce ve výrobě České Budějovice

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám stabilní práci v národní společnosti.
Rádi Vám nezávazně ukážeme Vaše nové pracoviště.
Na Vaší nové pozici Vás ochotně zaškolíme.

*Pomocné práce ve výrobě, obsluha výrobní nebo mycí linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dlouhodobou práci na HPP
* Základní mzda + os. ohodnocení od 17.000,-Kč/měsíc
* Příplatky za noční směnu 12,5%
* Příplatky za odpolední směnu 5,-Kč/h
* Příplatek za víkend 35%
* Dotované stravování: 20,-Kč/oběd nebo večeře
* 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pivovar

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání nerozhoduje
* Spolehlivost a pracovní nasazení
* Schopnost práce v 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3193232  Datum zveřejnění: 24.10.2017