Operátor výroby

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
104

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
- mzda 104Kč/hod., výkonnostní prémie, placené přesčasy apod.
- 60 Kč stravenky
- 2směnný provoz (ranní 5.30 – 13.30, odpolední 14.00 – 22.00), možné i 4 hod. směny
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní společnosti
- práce vhodná pro ženy, studenty i důchodce

Náplň práce:
- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3198608  Datum zveřejnění: 26.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 104