Staň se pracovníkem Amazonu – 135 Kč/hod. + bonus až 10% (pomocný pracovník/-ce)

ADECCO spol.s r.o.

Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Karlovy Vary, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
135

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola kvality a mechanického poškození zásilek
• Naskladňování a vyskladňování zboží (práce se čtečkou čárových kódů)
• Balení zásilek
• Nakládání zásilek do kamionů
• Práce s vráceným zbožím – příjem reklamací, jejich posuzování a zpracování
• Práce se čtečkou čárových kódů a PC
• Další administrativní práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• VYŠŠÍ FIXNÍ MZDA 135 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY
• mzda vždy VČAS v hotovosti nebo na účet
• Doporučte kamaráda a získejte k výplatě 10 000 Kč!
• Speciální BONUS pro BÝVALÉ ZAMĚSTNANCE 7 000 Kč!
• 5 týdnů dovolené
• Dlouhodobá práce na HPP
• Odvoz na pracoviště a zpět zdarma z více jak 100 míst v ČR (nově speciální vlak)
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Obědy za 25 Kč (výběr ze 3 chodů)
• káva, čaj a voda zdarma
• zvýhodněný tarif od Vodafone
• MOŽNOST PŘECHODU PŘÍMO POD AMAZON na dobu neurčitou

Informace o náboru

• Ochota pracovat na směny podmínkou – 1 měsíc denní a 1 měsíc noční vč. víkendu (HPP)
• Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
• Dobrá fyzická kondice
• Trestní bezúhonnost
• Věk min 18 let

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pojď pracovat DO AMAZONU přes ADECCO a vydělej si 135 Kč/hod + bonusy a příplatky! K tomu navíc zajímavé benefity jako např. doprava do práce zdarma,(NOVĚ i z DĚČÍNA a KARLOVÝCH VARŮ!) obědy za 25Kč či studené a teplé nápoje na pracovišti po celý den!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3206141  Datum zveřejnění: 4.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135