Vedoucí směny ve skladu fix 30.000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• organizace, řízení skladu
• vedení dokumentace
• správa majetku
• zadávání práce, vedení přidělených zaměstnanců
• dodržování firemních předpisů, plynulé fungování skladu
• příjem, výdej zboží a následná administrativa
• komunikace s dopravci
• dodržování ISO, IFS, OHSAS

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda až 33.000 Kč
• stravenky 80Kč
• Místo výkonu práce: Praha - Jažlovice
• pečlivé zaškolení
• práce Praha – Říčany
• roční prémie 13. plat
• kurzy AJ a NJ
• firemní akce
• odměnu za doporučení kandidáta 10.000 Kč po 3 měsících
• slevy na paliva MOL
• výroční odměny
• příspěvek na penzijní připojištění 300 Kč od 1.1.2018
• 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost poskytuje logistické služby, má dlouhodobé úspěchy a daří se vytvářet synergii pro naše zákazníky. Samozřejmě, že potřeby firem jsou v jednotlivých detailech velmi odlišné. Koncipujeme proto vysoce individuální projekty outsourcingu – a také je realizujeme vysokou flexibilitu v případě kolísání kapacity, výkyvů objednávek a možnost rychlé reakce na vzniklou situaci nám umožňuje především sdružování přeprav, skladovacích kapacit a copackingu, tedy smluvního balení pro výrobce, „pod jednou střechou“. Takto dosažené úspory výkonu znamenají v konečném důsledku zvýhodnění našich služeb i cen pro naše zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3208299  Datum zveřejnění: 6.10.2017