Manažer kvality – nová výroba

ADECCO spol.s r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře hledáme vhodného kandidáta na tuto manažerskou pozici. Ráda Vám sdělím bližší informace osobně.

Hlavní úkoly:
Budete mít na starosti koordinace celé kvality (proces, dodavatele, zákazníky, reklamace, audity) tým čítá do 15 podřízených, kteří jsou rozděleni dle oddělení. Budete mít na starosti hlavní klienty např. BMW, JLR, Audi. Krom zodpovědnosti za dodržování funkčnosti kvality se zaměříte také na zlepšení, plánování a náběh nových projektů, které jsou již v tuto chvíli zasmluvněny.

Váš profil:
Hledáme kandidáta, který má zkušenosti z obdobné pozice v automobilovém průmyslu. Znalost metod i norem a běžných nástrojů kvality. Důležitá je znalost AJ – denní komunikace. V případě, že umíte i NJ, je to velkou výhodou. Řízení auditů a certifikace jsou taktéž obrovskou výhodou.

Co Vám nabízíme?
Naše společnost se bude zvětšovat z důvodu nových renomovaných projektů o 100%. Nabízíme zázemí stabilní firmy s dobrým kolektivem a velmi nízkou fluktuací. Adekvátní mzdu vč. ročního bonusu a vozidla.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3220201  Datum zveřejnění: 19.10.2017