Operátor výroby s možností přestupu do kmene

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Klostermannova 995, Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 22.500,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výroba gumových hadic pro automobilový průmysl

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost si napracovat směnu
- závodní jídelna s dotovaným stravováním (cena oběda 25,- kč)
- 2000Kč BONUS!! a nebo zajištěné a zcela hrazené ubytování
- 1 týden dovolené navíc

Informace o náboru

- základní mzda od 22.500,- Kč
- po 3. měsících navýšení mzdy-PRÉMIE
- navýšené příplatky - přesčas o víkendu 60%, přesčas přes týden 30%
- ke mzdě za každého doporučeného kandidáta až 10.000 Kč!
- věrnostní bonus za každý odpracovaný rok vyplácaný měsíčně
- nástup dle domluvy
- dotované obědy (cena oběda 25Kč)

Volejte po-pá 8-16 hod. na 724 611 623 a rád si s vámi sjednám osobní schůzku s možností prohlídky společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu. Jsme součástí koncernu TOTAL. Zaměstnáváme přes 30.000 lidí v 95 továrnách po celém světě, z toho v Rokycanech přes 600.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Fyzická zdatnost
ochota pracovat na 3 směny
nebát se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3233734  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 22.500,-