Prodejní asistentka v okouzlujícím světě šperků

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Proaktivní přístup k zákazníkům (pomoc s výběrem produktů)
• Kompletace dárkových balení
• Reprezentace značky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• výborná dopravní dostupnost u metra C Chodov
• práci na hlavní pracovní poměr nebo brigádně na DPČ
• mzda 20 000 + příplatky dle zákoníku práce v případě HPP, 120,-/hod v případě DPČ
• nástup možný ihned
• příjemné a reprezentativní pracovní prostředí
• nástup přímo ke klientovi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Kdo by se nechtěl stát reprezentantem světoznámé značky? Pokud jste usměvavá a vždy ráda pomůžete zákazníkům, pak je tato příležitost přímo pro Vás. Aktuálně hledáme vhodné kandidátky na pozici prodejní asistentky v okouzlujícím světě šperků. A nastoupit můžete klidně ihned!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Výborné komunikační dovednosti
• Komunikativní znalost anglického jazyka (+ dalšího jazyka výhodou, nikoliv podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3238201  Datum zveřejnění: 9.11.2017