Koordinátor se španělštinou + operátor ve výrobě 22.000Kč + závodní stravování

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
11.12.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte aktivní znalost španělského jazyka, jste flexibilní, komunikativní a máte dobré organizační schopnosti, pak hledáme právě Vás!

Sháníme nového kolegu do našeho týmu!

Nástup je možný IHNED nebo dohodou.

Náplň práce:
Obsluha výrobní linky, strojů a zařízení, montáž výrobků
Asistence u lékařských prohlídek
Tlumočení během pracovní doby
Koordinace zaměstnanců během pracovní doby
Asistence zaměstnancům, pokud se objeví nějaký problém a jeho řešení (náhlá návštěva lékaře atd.)
Komunikace s mistry ohledně plánování směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní finanční ohodnocení
22.000Kč + příplatky
Závodní stravování
Dotovanou svozovou dopravu
Nástup IHNED
Práci ve třísměnném provozu (R/O/N)
Práce ve stabilní společnosti v Klášterci nad Ohří
Každodenní komunikace ve španělštině

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Španělský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní znalost španělštiny
Organizační schopnosti
Trpělivost
Flexibilitu
Manuální zručnost
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3244916  Datum zveřejnění: 30.11.2017