Dobře placená nenáročná práce a kafe zdarma? To je práce snů!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být spojený v zaměstnání a zároveň mít energii na svůj osobní život?
Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu! Jistota stabilního zaměstnání v přátelském kolektivu rodinného charakteru. Práce v jednosměnném provozu.

Náplň práce:
- kontrola kvality
- obsluha stroje, manipulace s lisem
- nové linky, sériová výroba několika různých dílů
- práce u strojů a lisu

Informace o náboru

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED či DOHODOU
- nástup do KMENOVÉHO STAVU
- stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní od 18.000Kč (+ bonusy po zaučení) + příplatky dle platného zákoníku práce
- jednosměnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
- stravenky 60Kč
- práce vhodná zejména pro muže
- občerstvení zdarma (káva, čaj)
- práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
- dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost
- odolnost vůči stresu
- 100% docházku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3268484  Datum zveřejnění: 15.12.2017