Dělník, Operátor CNC - mzda až 32.000,-

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
18.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 32000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*kompletace vstřikovacích čerpadel
*obsluha strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Volejte 724 611 621!!

* dotované stravné (noční zdarma, denní 23,50 Kč)
* Místo výkonu práce: JIHLAVA
* Hodinová mzda od 123,-Kč - výše základní hodinové mzdy záleží na pozici a délce praxe
* po zaučení postup do vyšší platové sazby
* příplatek za odpolední směna 7,-Kč/hod
* příplatek za noční směnu 27,-Kč/hod
* příplatek za nepřetržitý provoz 8 Kč/hod
* přesčas ve dnech klidu 35%
* nadstandardní příplatky za víkendové směny
* provoz 2 - 3 směnný s možnosti nepřetržitého provozu, ale v rámci 8 hodinových směn ( kalendář
směn vždy k dispozici na celý rok dopředu).
* směny - ranní 6 - 14, odpolední 14 -22, noční 22 - 6
* práce na hlavní pracovní poměr
* možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
* 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte dlouhodobou práci u kvalitního a známého zaměstnavatele?
Nabízíme Vám zaměstnání ve výrobní společnosti, kde ocení Vaši práci a potkáte se s příjemným a přátelským prostředím, kde je slušné chování samozřejmostí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ochota pracovat na 3 směnný/nepřetržitý provoz
* manuální zručnost
* dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3269377  Datum zveřejnění: 18.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 32000