Operátor na stáčecí linku piva

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění chodu stáčecí linky
• Řešení vzniklých závad
• Sanitace
• Úklid

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzdu 23.000 až 28.000,- Kč, která se odvíjí od Vašich zkušeností, +15 % bonus ze mzdy dle výkonu
• Příplatky dle ZP, možnost navýšení mzdy po zkušební době
• Práce na HPP po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou
• Práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu 6-18 nebo 18-6
• Týden dovolené navíc na Váš kvalitní odpočinek 5 týdnů
• Příspěvek na stravování a závodní kantýna přímo v areálu pivovaru
• Produkty za zvýhodněné ceny, které standardně v našich obchodech nenajdete
• Odměna za doporučení
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
• Odměny za pracovní výročí
• Firemní společenské akce, vstupenky na akce, jejichž je pivovar partnerem (Festivaly)
• Nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Hledáte práci ve stabilní společnosti, která je na trhu od roku 1869? Máte rádi pivo a chcete být u toho, když se stáčí? Hledáte Práci na HPP tak hledáme právě Vás! Čtěte dál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU vzdělání technického směru
• Manuální zručnost a technické dovednosti
• Fyzickou zdatnost
• Zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3309340  Datum zveřejnění: 13.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000