Hledáš stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr? S námi až 25.000 Kč (Dělník)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Triangle, Bitozeves, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 24.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Výroba interiérových prvků pro osobní automobily ( Produkty - dveřní panely, palubní desky, schránky u spolujezdce )
- Montážní práce
- Obsluha automatizovaných strojů
- Zásobování linky
- Práce v třísměnném i nepřetržitém režimu ( 8 H směny - ranní/odpolední/noční nebo 12 H směny - 4 dny práce + 4 dny volno

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Plat 18.500 Kč základ + 5.500 Kč bonusová složka ( docházka, zaučení na jiném stanovišti , plnění haly )
- Závodní stravování + stravenky 70 Kč za každý odpracovaný den
- Dovolená 4 + 1 ( týden placené dovolené navíc )
- Příspěvek na dopravu 300,- Kč
- Letní a Zimní bonus 7.000 Kč ( bonus za docházku )
- Karierní růst
- Čistá a bezpečná výroba
- Možnost převodu do kmenového stavu
- Nejmodernějsí technologie v ČR a produkty do nejnovějších automobilů

Informace o náboru

Pohovory probíhají každý týden ve středu a pátek od 8:00 nebo 14:00 hodin
bezplatná linka 800100110.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Světový dodavatel z oblasti automotive .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Docházku bez absencí
- Spolehlivost
- Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3324962  Datum zveřejnění: 23.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 24.000 Kč