Milujete pekařinu? Pojďte se připojit do našeho týmu Pekařů

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracování připraveného těsta
- zdobení výrobků před pečením
- pečení výrobků (chleby, housky, křupánky, dalamánky…atd.) na etážových či rotačních pecích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 22 000 Kč
- smlouva na dobu neurčitou
- 13. plat před Vánoci
- stravenky v hodnotě 75 Kč, pří odpracovaném víkendu 1x za 14 dní na Vás
čekají stravenky v hodnotě 105 Kč
- 5 týdnů dovolené
- ranní a noční směny (příplatky za noční)
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné volání a internet od T – mobile (můžete získat až 6 SIM karet)
- sleva na nákup textilu, oděvů a domácích potřeb

Informace o náboru

Ne každý může být pekařem. Proto pojďte s námi vytvářet budoucnost firmy, čekáme právě na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

V rámci rozšiřování týmu hledáme nové pracovníky, pro které je pekařina jasná volba.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Maloobchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. základní vzdělání
- potravinářský průkaz
- zkušenosti a praxe z oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3331490  Datum zveřejnění: 8.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 Kč/měsíc