Operátor výroby Hranice – 23 500 Kč, stravenky i doprava

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hranice, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

PŘÍSPĚVEK NA SVOZOVÉ AUTOBUSY PŘEROV, LIPNÍK NAD BEČVOU, ODRY, BĚLOTÍN!

Náplň práce:
- Montáž autosedaček
- Manipulace s výrobky
- Vizuální kontrola výrobku

Místo pracoviště: Hranice na Moravě (CT Park průmyslová zóna)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Nástupní mzda až 110 Kč/hod. + příplatky
- Stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den
- Příspěvek na dopravu 2 Kč/km
- Zázemí prosperující společnosti – profesní růst
- Stabilní práce na smlouvu (HPP)
- Finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy
- Zaškolení
- 4 + 1 týden dovolené navíc
- 3 směnný provoz s volnými víkendy

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte 739 580 637!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový prúmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Manuální zručnost
- Fyzickou zdatnost
- Pečlivost a samostatnost
- Spolehlivost, dochvilnost
- Ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3337333  Datum zveřejnění: 16.3.2018