Řidič s VZV do skladu s elektronikou

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Přijímání materiálových a výrobkových zásob do skladu
- Vyskladňování materiálových a výrobkových zásob ze skladu do produkce
- Balení skladových zásob a příprava na expedici
- Vedení evidence skladových zásob prostřednictvím výpočetní techniky (IFS)
- Podílení se na sčítání a kontrolováni aktuálního množství zásob na skladě
- Udržování čistoty a pořádku na pracovišti – metoda 5S

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP
- Měsíční fixní mzda 25 000 Kč
- Odměna za produktivitu 0 - 2.000 Kč
- Příplatek za noční směnu 10%, cca 525 Kč za týden
- Nástupní BONUS za to že chodíte do práce 20.000 Kč (vyplacený ve třech fázích: po třech měsících - 7.000 Kč, po pěti měsících 7.000 Kč a po sedmi měsících 6.000 Kč)
- Doprava do práce a z práce ZDARMA
- Částečně hrazený oběd
- Snídaně na pracovišti
- Bezplatné poskytnutí pracovních pomůcek
- Příspěvek na Multisport kartu
- Výplata vždy k 15. v měsíci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta hledáme nové kolegy do týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3337569  Datum zveřejnění: 16.3.2018