Parťák strojírenské výroby, 180Kč/hod. Kmen. stav

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolvent? Chtěli byste vést tým lidí? Chcete se dále rozvíjet? Hledáte stabilní zaměstnání? Nabízíme pracovní pozice pro čerstvé absolventy, ale také pro již zkušené pracovníky! Hledáme nové parťáky do strojírenské výroby.

Náplň práce:
- provádění přejímky materiálu
- spolupráce na plánování zdrojů
- zajištění provádění práce kvalitně a včas
- řízení skupiny pracovníků (zajištění pracovní kázně, BOZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: DÝŠINA
- zajímavé finanční ohodnocení až180 Kč/hod. (závislé na zkušenostech) + příplatky dle zákoníku práce
- stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
- 5 týdnů dovolené
- osobní přístup, stabilní zaměstnání
- 3 směnný provoz
- výborná dostupnost (vlak)
- práci vhodnou pro ABSOLVENTY
- možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
- UBYTOVÁNÍ ve FIREMNÍ UBYTOVNĚ
- roční a věrnostní odměny
- práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU

Informace o náboru

- orientace ve výrobní dokumentaci
- čtení ve výkresové dokumentaci
- praxe výhodou
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- organizační schopnosti
- schopnost práce v týmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3368444  Datum zveřejnění: 20.4.2018