Kontrolor kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Štěnovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pravidelní kontrola kvality komponentů v určené oblasti
Výstupní kontrola všech odesílaných palet
Kontrola a zadávání výsledků do databáze
Komunikace s vedoucími směn, vedoucími skupin

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
Dotované stravování na pracovišti
Roční odměny až do výše jednoho ročního platu
Produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny ( CD, DVD, PS )
Příspěvek na penzijní připojištění 300,-/měsíc
5 týdnů dovolené
Zvýhodněné telefonní tarify od T-Mobile
Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
Účast na firemních akcích ( vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce )
Vstupenky na fotbal, do divadel
Sezónní bonusy
Bonus za doporučení nového zaměstnance ( 25.000,-)

Při nástupu do 14 dní od pracovní nabídky jednorázová odměna 10.000,- k první výplatě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáme vhodné kandidáty pro našeho významného klienta do kmenového stavu společnosti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Přesnost, pečlivost, pracovitost
Velmi dobrý zrak
Zaměření na jakost, flexibilitu
Aj – výhodou
Schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními
Pocit odpovědnosti za provedené kontroly
Odolnost vůči stresu
Uživatelská znalost práce PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3374979  Datum zveřejnění: 27.4.2018