Senior mzdový/á účetní

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete u nás dělat:
- zpracovávat mzdové a personální operace spojené se zpracováním mezd přidělených pracovníků a interních zaměstnanců společnosti
- Zajišťovat správné výše odvodů zdravotního a sociálního pojištění a daně ze mzdy, poskytovat nezbytnou dokumentaci
- Zpracovávat registry pojištěnců pro OSSZ, zasílání oznamovací povinnosti formou přihlášek a odhlášek, ELDP
- Poskytovat odborné poradenství ostatním zaměstnancům společnosti
- Likvidace nemocenských dávek, peněžitých pomocí v mateřství a ošetřování členů rodiny v souladu s platnou legislativou
- Evidovat doklady o čerpání nemocenských dávek
- Elektronicky zpracovávat přehledy registrů pojištěnců jednotlivých pojišťoven včetně dohlašování pojištěnců do jednotlivých registrů a to vždy po provedení měsíční závěrky
- Provádět ročního zúčtování daně v souladu s platnou legislativou
- Poskytovat součinnost při jednání se státními orgány (ÚP, ČSSZ atd.)
- Aktivně se účastnit interních kontrol a identifikovat potenciální rizikové oblasti
- Připravovat pravidelné mzdové reporty a statistiky pro finanční účtárnu, controlling, management a oprávněné instituce
- Průběžně a pravidelně kontrolovat zadaná data v IS Navision
- Spravovat a aktualizovat osobní složky přidělených pracovníků, či zaměstnanců
- Poskytovat poradenství juniorním členům týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
- práci v přátelském týmu
- zajímavé finanční ohodnocení
- vzdělávací kurzy a možnost profesního růstu
- flexibilní pracovní dobu
- a k tomu množství benefitů - stravenky, 20 dní dovolené, sick days, Multisport karta, příspěvek na jazykové kurzy, firemní akce, po roce příspěvek na penzijní pojištění a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Hledáme zkušenou kolegyni/zkušeného kolegu pro doplnění našeho účetního týmu. Jsme stabilní společnost, ale určitě ne nudná. Jedeme naplno, ale i přesto u nás vládne přátelská a uvolněná atmosféra. Děláme vše proto, aby se nám v Adecco pracovalo dobře a s radostí. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a příležitosti pro kariérní růst.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně 3-4 roky zkušeností na obdobné pozici v rámci mzdové účtárny a zpracování mezd
- Zkušenost se mzdovým outsourcingem
- Znalost platné legislativy (pracovní právo, mzdová legislativa atd.)
- MS Office – především Excel
- Znalost mzdového informačního systému Navision je velkou výhodou
- Pro-klientsky orientovaná osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3376027  Datum zveřejnění: 29.4.2018