Práce ve výrobě! Montáž plastových dílů!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Od 14000 do 20000 Kč/měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

► manipulace s díly, montáže a kompletace, samokontrola vyrobených dílů.
KONTAKTUJTE NÁS IHNED, MÍSTA JSOU OMEZENÁ!

Zaměstnanecké výhody, benefity

► nástup možný IHNED
- LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA ZDARMA!
► mzda od 70Kč/H
- PŘÍPLATEK ZA ODPOLEDNÍ SMĚNU 15KČ/H, ZA NOČNÍ 30KČ/H
► hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
- PRÉMIE 45% VŽDY!!!
► třísměnný provoz
- stravenky ZA 90KČ
► 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná výrobní společnost v Písku, která má sídlo V PRŮMYSLOVÉ ZÓNĚ

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

► ZŠ/SOU vzdělání
► manuální zručnost
► spolehlivost a dobrá pracovní morálka
► zdravotní způsobilost
► praxe ve výrobě velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Biskupská 129/1
37001 České Budějovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Alena Boháčová
Tel.: 721 258 307
E-mail: poslat životopis
ID: 3383913   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 14000 do 20000 Kč/měsíčně