Operátor – seřizovač CNC strojů - Brno, až 35.000,- jedna směna

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizování a řízení soustruhového a frézovacího CNC stroje (MAZAK QT250MB se systémem řízení SmoothC)
Výroba jedinečných dílů malé série střední složitosti podle IT6 – IT12 tolerance.
Ladění programů společně s technologem.
Kontrola vyráběných dílů.
Údržba stroje.
Psaní programů v systému MAZATROL.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve kmenu společnosti. Jedná se o novou společnosti na Českém trhu se sídlem v Brně - Slatině.
- práce pouze na 1 směnu pondělí - pátek
- mzdové ohodnocení až 35.000,-
- smlouva bez agentury

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Momentálně obsazujeme následující pozice:

- Operátor – seřizovač CNC strojů (soustruhová – frézovací skupina)
: zkušenost s prací a nastavení strojů CNC - soustruhové - frézovací skupiny, znalost základů programování v EIA a ISO kódech.

- Operátor – seřizovač víceúčelového stroje CNC
: zkušenost s víceúčelovým srojem CNC, dobré znalosti soustruhového a frézovacího obrábění, znalost základů programování v EIA a ISO kódech.

- Operátor – seřizovač 5-osého obráběcího centra s CNC
: zkušenost s prací na 5-osém obráběcím centru s CNC, dobré znalosti frézovacího obrábění, znalost základů programování v EIA a ISO kódech.

- Operátor – seřizovač 3-osého obráběcího centra s CNC
: zkušenost s prací na 3-osém obráběcím centru s CNC, znalost základů programování v EIA a ISO kódech.

- Operátor – seřizovač válcové brusky s CNC
: znalost technologie kruhového vnějšího a vnitřního broušení, pracovní zkušenosti na strojích CNC brusného typu.

Ve společnosti se bude provádět školení na ovládání stroje a také programování v systému dialogového programování StuderGRIND a MAZATROL.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3393566  Datum zveřejnění: 18.5.2018