Údržbář - dvousměnný provoz - nástup do kmenového stavu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Stod, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizování a úprava strojů ve výrobě skel
Údržba a drobné opravy
Kontrola strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek až 40.000,-
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Motivující finanční ohodnocení
13 a 14 plat
Stravenky 100,- za 1,-
4 týdny + 1 týden dovolené navíc
Benefitní systém na sport, kulturu, cestování...
Roční finanční příspěvek za 100% docházku 5000,-
Finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
Příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáme vhodného kandidáta na pozici údržbáře pro našeho významného klienta

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru elektro
Vyhláška 50 - podmínkou
Znalost mechanických oprav
Manuální zručnost
Zodpovědnost
Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3393999  Datum zveřejnění: 27.6.2018