Konstruktér Ostrava

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme konstruktéry pro nově vznikající pobočku úspěšné firmy.

Stabilní česká firma zabývající se leteckým, automobilovým a spotřebním průmyslem hledá do svého ostravského týmu nováčky.

Hledáme konstruktéry pro projekty v leteckém průmyslu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti
Špičkově vybavená CAD pracoviště
Pružnou pracovní dobu
Místo výkonu práce v Ostravě Porubě, zaškolování během zkušební doby mimo Ostravu (cca 1,5 hodiny cesty)
Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje
Placené jazykové kurzy včetně výukových materiálů
Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
Možnost ubytování
Další nadstandardní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Inženýringová společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpoklady pro zvládnutí výběrového řízení:

VŠ/ SŠ vzdělání se strojním zaměřením
Znalost 3D programu – ideálně Solidworks
Znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni výhodou, ale není nutná
Technické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3398468  Datum zveřejnění: 23.5.2018