Práce v Havrani– až 28.500 Kč + svoz Jirkov, Chomutov. Operátor

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Havraň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.500,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha strojního zařízení a automatické linky
- Zpracování forem a hliníku, manipulace s hliníkovými konstrukcemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Fixní mzda 20.500Kč
- Bonusy až 5.200Kč/měs
- Docházkový bonus 1.000Kč/měs
- Příspěvek na dopravu 700Kč/měs
- Práci na HPP
- třísměnný provoz R.O.N.
- Pololetní a roční bonusy
- svozová doprava Chomutov, Jirkov, Most
- Stravenky ve výši 50,-Kč
- Stabilní zaměstnání
- PO ZD až 28.500Kč!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný hráč na automobilovém poli hledá spolehlivé a schopné kandidáty do výroby v průmyslové zóně v Havrani

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3399743  Datum zveřejnění: 24.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.500,-Kč