Operátorka výroby čokoládek Ostrava – 85 Kč/hod, bez noční

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti potravinářství hledáme šikovné kandidáty na balení a plnění.

Náplň práce:

- plnění a balení čokoládových pralinek
- mašlování, vázání
- manuální práce u linky
- práce v chladnějším prostředí

Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected] nebo volejte 734 444 904.

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- práci na smlouvu (dohoda o pracovní činnosti)
- mzda 85 Kč/hod.
- nástup možný ihned
- práci vhodnou i pro absolventy nebo studenty přes prázdniny
- práce na plný úvazek – Po-Pa – pouze ranní a odpolední směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Významný klient působící v oblasti potravinářství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- nutný platný potravinářský průkaz!
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu a ochotu pracovat
- spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3409451  Datum zveřejnění: 4.6.2018