Operátor montáží - ubytování zdarma!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž konečných prvků na gumové polotovary, průběžná kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 2000 Kč BONUS!! a nebo zajištěné a zcela hrazené ubytování
- ke mzdě za každého doporučeného kandidáta až 10.000 Kč!
- věrnostní bonus za každý odpracovaný rok vyplácený měsíčně
- 2x ročně možné navýšení
- mzda 20 - 27 000 Kč
- navýšené příplatky - přesčas o víkendu 60%, přesčas přes týden 30%
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP s možností přestupu do kmene
- nástup ihned nebo dle domluvy
- 1 týden dovolené navíc!
- místo práce v Rokycanech
- ubytování v místě výkonu práce
Volejte po-pá 8:00-17:00 na 724 611 623 nebo se informujte prostřednictvím mailu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní závod francouzské společnosti působí v České republice již od roku 1994. V rámci Automotive je tato společnost vedoucím dodavatelem gumových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-dobrý zdravotní stav
-ochota pracovat ve 3 směnném provozu
-spolehlivost, dobrá docházka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3415631  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 27 000 Kč/měsíc