Korporátní bankéř

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o pečlivě vybudované portfolio firemních klientů (Small Enterprises and Middle Market)
• Identifikace a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Posuzování rizik obchodních transakcí
• Uzavírání smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku, záleží na Vás, jak budete aktivní
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Mezilidské vztahy a vzájemná důvěra
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo příspěvek na penzijní či životní pojištění, slevy u našich partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volný čas a zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších a nejmodernějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své získané zkušenosti v bankovním sektoru. Pokud chcete využít JIŽ NABYTÉ znalosti a profesionálně naplnit klientské požadavky, klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo mne kontaktujte emailem na adrese adela.ondrusikova"zavinac"adecco.com.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Profesionální proklientský přístup
• Prokazatelné obchodní výsledky z předchozích zaměstnání
• Přehled v analýze situace firem, znalost úvěrových produktů
• Zkušenosti firemního bankéře (i nižší segment)
• Velkou výhodou je znalost produktů pro firemní klienty (úvěrové)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3423583  Datum zveřejnění: 18.6.2018