Konstruktér junior

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru?
Rádi byste zahájili kariéru konstruktéra, ale chybí Vám potřebná praxe?
Chcete se naučit pracovat s programem CATIA?

Stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kandidáty na pozici:

KONSTRUKTÉR JUNIOR

Pracovní náplň:
• tvorba a správa technické dokumentace z 3D dat
• analýza jednotlivých komponent produktu
• tvorba prezentačních materiálů jednotlivých komponent
• tvorba změnových řízení technické dokumentace
• administrativní podpora konstrukčnímu oddělení

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš
životopis na email [email protected] , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zajímavou práci ve stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
• pružná pracovní doba
• příjemné pracovní prostředí
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru, praxe (i školní) z oblasti automotive výhodou
• znalost 3D programu CATIA velkou výhodou
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• vhodné i pro absolventy
• ochota učit se, pečlivost, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3425087  Datum zveřejnění: 19.6.2018