Facility/ Property manažer

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň-sever, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za funkčnost a údržbu veškerých výrobních strojů a zařízení – pravidelná kontrola, zajištění údržby a oprav (vedení cca 15 techniků a údržbářů)
Spolupráce s externími dodavateli v oblasti elektro
Vytváření podkladů pro sestavování plánů údržby
Zajišťování revizí, zkoušek, kontrol dle platné legislativy ČR
Zodpovědnost za zajištění řádného provozu budov
Úzká spolupráce s technikem BOZP
Koordinace činností týkající se provozu budovy (technická údržba, ostraha, údržba okolí společnosti, rekonstrukce budovy)
Řízení a kontrola externích dodavatelů
Vedení administrativy spojené se správou budovy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Uplatnění na zajímavé pozici v rostoucí výrobní společnosti
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
Letní a vánoční prémie
5 týdnů dovolené
Stravenky, občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní připojištění
Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
Možnost dalšího vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Praxe na obdobné pozici
Technické myšlení a dovednosti
Vyhláška 50 § 6
Organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3458842  Datum zveřejnění: 27.7.2018