Nenáročná práce – až 21 000Kč - Uherské Hradiště - svoz zajištěn (dělník)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

LEHKÁ manuální práce ve výrobě:
- odebírání kusů ze strojů
- třídění kusů
- rozpoznání chyb a vad - zaučení
- vizuální kontrola - zaučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme DLOUHODOBOU spolupráci na HPP
MOTIVUJÍCÍ platové ohodnocení
osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měsíc
příplatek za noční směny 25 Kč/hod.

+ široká nabídka benefitů:
- zajištěná dotovaná svozová doprava z přilehlých oblastí - svozové autobusy ze směn a na směny
- dotované závodní stravování (jen 26 Kč za oběd/večeři)
- vstupní lékařskou prohlídku hradí zaměstnavatel
- práce v moderním prostředí s příjemnou atmosférou
- místo výkonu práce: Uherské Hradiště

SVOZOVÁ DOPRAVA zajištěna:
Březolupy - Uherské Hradiště
Strážnice – Kunovice, Bojkovice – Kunovice
Uherské Hradiště – OSVĚTIMANY
Uherské Hradiště - VESELÍ NAD MORAVOU
Uherské Hradiště - UHERSKÝ BROD
Uherské Hradiště – BÁNOV
Uherské Hradiště - MORAVSKÝ PÍSEK

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme šikovné lidi na pozici Operátor/ka výroby do Uherského Hradiště

POŽADAVKY:
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve směnném režimu (12ti hodinové směny, denní a noční směny)
- dobrý zdravotní stav

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis.
Reagujte co nejrychleji, výběrové řízení právě probíhá. Budeme Vás ihned kontaktovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3466681  Datum zveřejnění: 9.8.2018