Pracovník obsluhy strojů,úprava materiálu - mzda až 28.400,- kmenový zaměstnanec

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů při broušení.

Uchazečům s praxí nabízíme výhodnější mzdové podmínky.Nezkušeným mzda stoupá v průběhu zaučování.

Společnost se nachází v Tršicích.

Nabízená pozice je se smlouvou přímo do kmene společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 20.000 až 28.400,- podle praxe (postupné zaučení na nejvyšší mzdu). Po zkušební době automatické navýšení na min. 23.000,-
Práci ve stabilní a perspektivní společnosti.
Příspěvek na stravování
Čtvrtletní bonusy (cca. 6.000,-)
25 dnů dovolené
Flexi pasy na masáže, cvičení, ..
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní akce
Každé 2 hodiny 15 minut přestávka
Po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Pro více informací zašlete Váš životopis. Následně budete kontaktování s termínem prohlídky přímo ve společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost s více jak dvacetiletou působností na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:
Spolehlivého, zodpovědného a samostatného pracovníka.
Ochotného pracovat ve třísměnném provozu.
Ochotného pracovat a učit se nové věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3467465  Datum zveřejnění: 10.8.2018