Operátor lisu Třanovice - 20 000 Kč + stravenky, Po-Pa

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Český Těšín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž protektorů pro trubky
- Vizuální kontrola
- Výroba skladovacích rámů a granulátů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základ 15 000 Kč + 4 750 Kč bonus + příplatky
- 20 dní dovolené
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Práce na hlavní pracovní poměr (žádná dohoda!)
- 3směnný provoz (Po-Pa 8hodinové směny) – VOLNÉ VÍKENDY!

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé kandidáty na pozici Operátora výroby do Třanovic!
Dobrá dopravní dostupnost z Českého Těšína a okolí!

Volné víkendy!
Stravenky!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jednička na trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3474158  Datum zveřejnění: 20.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 Kč