Dělník do automotivu až 25tis.kč možnost zajistit ubytování

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 200 Kč/měsíc - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha výrobní linky
* obsluha strojů
* ruční manipulace s materiálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: PLZEŇ
* dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
* nástupní plat 21.200 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 22.500 Kč operátor C, 23.300 Kč operátor B, 24.200 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč
* 3směnný provoz
* 5 týdnů dovolené
* dotované stravování, příspěvek na dojíždění
* možnost pracovat i přesčas a o víkendu
* MOŽNOST NABÍDNOUT I UBYTOVÁNÍ

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na [email protected] nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nevadí Vám 3směnný provoz? Chcete pracovat v automotivu? Chcete být ohodnoceni na základě Vaší šikovnosti? A chcete pomoci se zajištěním ubytování?
Pojďte se tak přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Vás za poctivou práci správně ohodnotí.
Hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* manuální zručnost
* zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
* schopnost pracovat dle pracovních postupů
* spolehlivost, samostatnost, zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3476809  Datum zveřejnění: 23.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 200 Kč/měsíc - 25 000 Kč/měsíc