Hranice - montáž a balení menších výrobků - 18 000 Kč, bez noční

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hranice na Moravě, Hranice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba a balení menších výrobků
- zhotovení výrobků dle výrobního plánu
- jednoduchá administrativa s tím spojená
- možnost rotovat na stanovištích
- práce ve stoje případně vsedě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pojď pracovat do firmy, kde každý ocení tvou práci! Hledáme spolehlivé kandidáty do stabilního týmu v Hranicích!

FYZICKY NENÁROČNÉ!
ČISTÉ PROSTŘEDÍ!
VOLNÉ VÍKENDY!

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení – základ 97 Kč/hod (87 Kč+10 Kč za docházku) + nadstandardní příplatky za ODPOLEDNÍ i NOČNÍ (16 % a 32 %)
- Dobrovolné přesčasy (Po-Pa 50 %, víkendy 100 % příplatek)
- Stravenky v hodnotě 90 Kč (55 % hrazené zaměstnavatelem)
+ pití a káva na pracovišti ZDARMA
- Příspěvek na dopravu nad 10 km dojezdu 500 Kč/měsíc
- příspěvek na penzijní pojištění po zapracování
- 5 týdnů dovolené
- převážně RANNÍ a ODPOLEDNÍ směny (noční v případě potřeby)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jednička na trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- manuální zručnost
- cit pro detail
- spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
- ochota pracovat na směny
- praxe ve výrobním sektoru výhodou

Místo pracoviště: Hranice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected], tel. 734 444 904.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3478342  Datum zveřejnění: 25.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč