Prodejní, telefonní specialista, nástup do kmene společnosti, jen ranní směny od 7:00 do 15:30

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000Kč - 24 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonická a emailová komunikace se zákazníky
- vedení interní databáze, administrativa
- vyhledávání optimálního a nejlepšího řešení pro klienta
- jednaní se zákazníky na partnerské úrovni
- pracovní doba pouze všední dny od 7: 00 do 15: 30

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup přímo do kmene společnosti
- výborné platové podmínky až 24 000 Kč měsíčně
- zázemí silné, stabilní a mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- práce pouze od pondělí do pátku (volné víkendy)
- práce pouze na ranní směny od 7:00 do 15:30
- za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 80 Kč
- 20 dní dovolené + 2 Sick days
- možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Do mezinárodní, stabilní firmy zabývající se dodávkou kancelářských potřeb, počítačového vybavení, hygienických potřeb, atd., hledáme dlouhodobé zaměstnance, kteří nastupují přímo do kmene společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělaní ukončené maturitou
- praxe na dané pozici výhodou
- ochota a chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se
- samostatnost, spolehlivost
- zodpovědný přístup k práci
- orientace na zákazníka (vyhledat pro něj nejlepší řešení)
- uživatelská znalost práce na PC a Microsoft office
- zaslání životopisu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3483078  Datum zveřejnění: 3.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000Kč - 24 000Kč