Elektrotechnický specialista

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence do elektroniky a elektrotechniky!
Do rozšiřujícího se týmu hledáme Technického specialistu v oboru Elektro pro oddělení prodeje.

Co vlastně budeš dělat?
- řešit technické potřeby a požadavky zákazníků
- aktivně komunikovat se zákazníky při jejich projektech jako technická podpora
- realizovat nabídky a objednávky zákazníků + řešení reklamací
- rozvíjení vztahů se zákazníkem a propagace nových produktů

Pokud se vyznáš v elektro součástkách a baví tě kontakt s lidmi, tak je to pozice právě pro tebe! Nepotřebuješ předchozí zkušenost či elektro vyhlášku, stačí jen tvé znalosti v elektru a chuť pracovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v mladém kolektivu
- stravenky
- dovolená navíc
- možnost kariérního růstu
- školení
- příplatek na jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Distributor elektronických, elektrotechnických součástek, průmyslové automatizace a dílenského vybavení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou požadavky?
- hledáme kandidáty se zkušeností v elektru - ideálně elektrotechnika a elektronika -(součástky, dílenské vybavení a průmyslové automatizace)
- je zde nutnost domluvit se polsky či anglicky (alespoň základy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3488103  Datum zveřejnění: 10.9.2018