Pomocný koordinátor brigáda

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned či dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* starost o KLÍČOVÉHO klienta v lokalitě Plzně, komplexní péče o provozní stránku
* aktivní komunikace s přidělenými zaměstnanci a klientem
* kontrola docházky přidělených zaměstnanců
* řešení případných nepřítomností zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
* práci na DPP/DPČ
* místo výkonu v Plzni
* časová flexibilita (5.30-6.30, 13.30-14.30 a 21.30-22.30) MOŽNOST VÝBĚRU SMĚN
* mzda 100Kč/hod. + proplácení výdajů za benzín
* nestereotypní práci
* záleží nám na rozvoji našich zaměstnanců a proto jim šijeme tréninky na míru hlavně na základě toho, co potřebují.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

* zkušenosti z personální nebo výrobní společnosti výhodou
* bydliště v Plzni či v blízkém okolí
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost
* samostatnost a časovou flexibilitu
* pozitivní přístup a dobrou náladu
* řidičský průkaz a vlastní auto podmínkou!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chcete získat užitečné zkušenosti do životopisu? Už Vás nebaví brigáda v obchodech či ve skladech? Máte řidičský průkaz a osobní vůz k dispozici? Hledáte dlouhodobou brigádu? Baví Vás komunikovat a nebojíte se konfliktních situací?
Pak hledáme právě Vás...
Hledáme pracovníka do našeho týmu na pozici POMOCNÝ KOORDINÁTOR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3508850  Datum zveřejnění: 5.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 Kč/hod.