Nástrojář - jednosměnný provoz, volné víkendy!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Třebechovice pod Orebem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- programování v HsmWork/Fanuc/Hediemhain
- seřizování součástí na frézovacím centru/soustruhu
- kusová výroba na CNC a konvenčních strojích a bruskách
- výroba nových nástrojů a přípravků
- výroba dílu dle výkresové dokumentace/3D modely
- návrh nových přípravků a nástrojů v rámci existujících norem pro daný závod
- návrhy jednoduchých strojů
- spolupráce s návrhovým oddělením TVD v Německu
- údržba nástrojů a zajišťování jejich funkčnosti
- zajištění a respektování HS, 5s firemních požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí v mezinárodní společnosti
- práci na jednosměnný provoz s volnými víkendy!
- nástup možný IHNED či po dohodě
- odpovědnou, kreativní a produktivní práci, která Vás bude bavit!
- zajímavé finanční ohodnocení a benefity
- 13. a 14. plat
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- kurzy anglického, německého jazyka a další vzdělávání
- zvýhodněné mobilní tarify
- letní a zimní sportovní akce
- firemní večírky
- přátelský a vstřícný kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Adecco

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělání technického směru
- alespoň 2-3 roky zkušeností v oboru
- znalosti programování CNC strojů v HsmWork/Fanuc/Hediemhain
- znalost Cad Cam SW a čtení výkresové dokumentace
- schopnost tvorby výkresů a 3D modelů v Solidwors nebo NX
- znalost MS Office
- znalost AJ či NJ a NX-Cad výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3515175  Datum zveřejnění: 12.10.2018