Operátor výroby zrajících sýrů

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hesov, Přibyslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 22600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha, sanitace strojního zařízení a kontrola výrobního procesu
* komunikace a spolupráce s ostatními středisky
* dodržování hygienických pravidel a bezpečnosti práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* základní hodinová mzda 116,70,-Kč + prémie 10% základní odpracované mzdy
- noční směna - 22,-Kč/hod
- odpolední přípletek - 14,-Kč/hod
- víkendový příplatek 40% průměrného výdělku
- příplatek za přesčas 30% průměrného výdělku
* dotované stravování ( 22,-Kč hradí za jídlo zaměstnanec)
* jistota stabilní společnosti se zázemím silné mezinárodní skupiny
* práci na plný úvazek
* 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Savencia Fromage & Dairy, a. s. působí v České a Slovenské republice od roku 1993. Od té doby se v obou zemích stala lídrem na trhu se sýrařskými a mlékárenskými specialitami, a to především díky jedinečné kvalitě a nezaměnitelné chuti svých výrobků. Ve třech závodech v ČR a v jednom na Slovensku v současné době pracuje 1200 zaměstnanců, kteří velkou měrou přispívají k úspěchům celé skupiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* výuční list/maturita (potravinářský obor a případná praxe výhodou)
* POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ PODMÍNKOU
* zodpovědnost, pracovitost
* svědomitost, spolehlivost
* samostatnost a časová flexibilita
* práce s PC
* ochota pracovat v 3 směnném provozu ( 5.30 - 13.30, 13.30 - 21:30, 21.30 - 5.30)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3530021  Datum zveřejnění: 2.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 22600